Makina Me Qera Berat


First Car Rent eshte nje nga kompanite lider te makina me qera aeroport   sigurimit te makinave me qira. Ne ju ofrojme cmime konkuruese consistent with te gjitha kategorite e makinave: makina luksi, ekonomike, kompakte, cabrio, fuoristrada, mikrobuse. Stafi i First Car Rent eshte i disponueshem 7 dite ne jave according to t’ju siguruar cmimet me te mira te qirase kudo dhe ne cdo kohe dhe te gjithe asistencen e nevojshme qe udhetimi juaj te jete i paharrueshem.

Ne duan te sigurojme qe klientet tane te kursejne kohen dhe parate e tyre dhe t’i sigurojme nje sherbim nga i cili te ngelen te kenaqur.

Ne ju ofrojme:
Makinat me cmimet me te lira ne treg
Asistence 24 ore
Makina in line with brenda si dhe jashte Shqiperise
Makina te kontrolluara dhe ne gjendje shume te mire motorrike
Makina dasmash, ku mund te zgjidhni mes makinave me te reja si dhe atyre antike
Shumllojshmeri makinash, 10 kategori, me cmime te pershtatshme consistent with cdo klient
Sherbim 7 dite te javes
Sherbim shofer

Adresa 1: Rruga “Emin Duraku”, pallati 10/B, prane stadiumit “Selman Stermasi” (Dinamo)
Adresa 2: 1 km prane aeroportit “Nene Tereza” (TIA), Rinas

Tel 1: 069 40 333 seventy seven
Tel 2: 069 20 666 forty four
E-mail: facts@countrywide.Al
internet site: booking.First.Al

Kejda
Tiranë Selita, Tirana e Re
0673941893
Dërgo E-mail
Ruaj njoftimin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *